Jak tanio zdobyć biedronkowy Gang Słodziaków?

0
Jak tanio zdobyć biedronkowy Gang Słodziaków

Sklepy biedronka po udanej akcji promocyjnej Gangu Świeżaków rozpoczynają nową – Gang Słodziaków. Przesłodkie maskotki zwierzątek w formie kul podbijają serca dzieci i rodziców w całej Polsce.

Jak zdobyć Słodziaka z Biedronki

Oficjalnym kanałem otrzymania maskotki z Gangu Słodziaków jest sklep Biedronka. Wystarczy posiadać kartę kolekcjonerską ze sklepu i zbierać naklejki, które otrzymujemy za zakupy w tej sieci.

Akcja zbierania naklejek trwa do 18 listopada, ale odbiór Słodziaka możliwy jest aż do 2 grudnia. Oczywiście jeśli zdążymy odebrać tego, który nas najbardziej interesuje, bo chętnych jest wielu. Do wyboru mamy sześć okrągłych maskotek: liska Lucka, jeżyka Jerzyka, sówkę Zosię, bobra Borysa, rysia Rysia i zajączka Zuzię.

Ile faktycznie kosztuje oficjalny Słodziak

bobr

Reklamy informują nas o tym, że maskotki są za darmo. Musimy jednak zebrać aż 60 punktów, aby otrzymać jedną sztukę za darmo (30 punktów uprawnia nas do zakupy maskotki w cenie 19,99 złotych), a każda naklejka kosztuje 40 złotych wydanych na zakupy. Po prostych obliczeniach wychodzi 2400 złotych wydanych na zakupy, żeby dostać jedną zabawkę. Czy aby na pewno Słodziaki są za darmo?

Tanie Słodziaki z internetu

Podobnie jak w wypadku Gangu Świeżaków, maskotki z Gangu Słodziaków są już dostępne na najpopularniejszych stronach z ofertami. Kupując maskotkę z allegro, możemy trafić na osobę, która regularnie robi większe zakupy w Biedronce, a oryginalne maskotki stają się dla niej tylko dodatkowym dochodem i zabierają przestrzeń w mieszkaniach. Takie osoby to jednak rzadkość.

Niestety większość ofert to Słodziaki będące podróbką oryginałów, bardzo często wysyłane prosto z Chin. W takim wypadku lepiej już dokonać zamówienia prosto z Aliexpress, gdzie znajdziemy nie tylko maskotki z zestawu, ale także inne zwierzęta w formie kuleczki. W wyborze kierujmy się opiniami innych klientów o towarze. Na przesyłkę poczekamy nawet miesiąc, ale za to zapłacimy za Słodziaka już od 5 złotych za sztukę.

Zbieranie naklejek na kartę kolekcjonerską

Chcąc mieć pewność co do oryginalności zabawki możemy pokusić się o zakup na aukcjach internetowych brakujących naklejek. Wielu osobom nie zależy na odebraniu maskotki, ale chętnie podzielą się swoimi naklejkami, o ile dostaną coś w zamian. Na aukcjach internetowych oczywiście walutą jest złoty, ale już na internetowych tablicach ogłoszeniowych, jak OLX, czy portalach społecznościowych, jak Facebook, liczy się wymiana na każde inne dobra. Wystarczy tylko poszukać takich ofert.

Wiele osób ogłasza się w takich miejscach informując innych, że zbierają naklejki. Za takie ogłoszenie nic nie płacisz, a może samo skierować do Ciebie osoby, które przekażą naklejki wymieniając się za słodycze, zabawki dla dzieci lub po prostu oddadzą, bo im niepotrzebne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here