Pomysły na idealny prezent dla niemowlęcia

0

Każdy z nas spotyka się w życiu z sytuacją, kiedy naszym przyjaciołom lub rodzinie rodzi się dziecko i wybieramy się na pierwsze (lub kolejne) spotkanie z małym człowieczkiem. W takiej sytuacji wypada coś mu podarować. Często mamy problem z tym jaki podarek wybrać, nie do końca wiedząc co młodzi rodzice już zakupili czy dostali. Oto kilka pomysłów na prezenty, które na pewno się sprawdzą.

Jeśli szukamy prezentu dla niedawno narodzonego dziecka i jest to dziewczynka, z powodzeniem możemy podarować uroczą ozdobę, jak np. opaska na główkę marki Mayoral. Taki gadżet sprawdzi się podczas bardzo popularnych ostatnimi czasy noworodkowych/niemowlęcych sesjach zdjęciowych. Opaska jest mięciutka i bezpieczna, dlatego nie musimy martwić się, że zrobi dziecku krzywdę.

Kolejnym ciekawym pomysłem jest maskotka-kocyk. Doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci, które lubią coś przytulać czy dotykać, np. podczas zasypiania. Jest to gadżet zarówno praktyczny, jak i uroczy. Podobnie jak opaska na główkę, misia również można wykorzystać jako rekwizyt podczas sesji zdjęciowej maluszka. Maskotka sprawdzi się nie tylko u najmłodszych dzieci, ale również u tych starszych.

Prezentem, który nie jest szczególnie oryginalny, ale zawsze się przydaje są ubranka. Wszyscy wiemy jak szybko dzieci z nich wyrastają, dlatego nigdy nie jest ich dość. Kupując elementy garderoby dla dziecka najważniejsze jest jednak aby znać jego aktualny rozmiar. Warto postawić na odzież o rozmiar lub dwa większą, do których dziecko w krótkim czasie dorośnie. Jeśli nie znamy nawet orientacyjnego rozmiaru ubrań, lepiej kupić coś większego, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że nie okażą się zbyt małe.

Za elementy garderoby uważamy również skarpetki, czapeczki i inne przedmioty tego typu i one również mogą stać się doskonałym prezentem dla dziecka, w dodatku łatwiejszym do kupienia ze względu na większą elastyczność w kwestii rozmiaru. Możemy postawić np. na zestaw czterech par skarpet od Mayoral, z których z pewnością ucieszą się zapracowani młodzi rodzice (mając więcej ubranek można pozwolić sobie na rzadsze pranie :)). Oprócz tego, że są one praktyczne, cieszą także oko i są bardzo urocze.

Powyższe prezenty to coś, z czego z pewnością ucieszy się każdy świeżo upieczony rodzic. Łączą w sobie praktyczne zastosowanie oraz przydatność z pięknym, estetycznym wyglądem. Jeśli jednak wciąż nie jesteśmy do końca przekonani, co sprawdzi się najlepiej, możemy po prostu spytać rodziców malucha czego im brakuje i w ten sposób wybrać prezent dla dziecka, mając już stuprocentową pewność, że się on sprawdzi.

Więcej pomysłów na prezenty i szeroką ofertę odzieży niemowlęcej znajdziesz na stronach sklepu krainamlodych.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here