Psi Patrol – pomocne pieski

0
Psi Patrol – pomocne pieski

Trudno spośród dzieci znaleźć takie, które nie lubiłoby piesków. Cieszą się, gdy widzą te sympatyczne czworonogi, podchodzą do nich, aby je pogłaskać. Lubią także rozmaite figurki i maskotki, które są zabawkowymi psiakami. Pieski są częstymi bohaterami bajek. Dużą popularnością cieszy się Psi Patrol. Serial animowany ukazuje pracę zgranego zespołu szczeniąt. Maluchy z wypiekami na buziach śledzą historie tych sympatycznych szczeniąt. Następnie same tworzą scenariusze przygód. Tutaj pomocne okazują się zestawy figurek Psi Patrol.

Psi Patrol – czyli warto pomagać

Sympatyczny patrol składa się z sześciu zwierzątek. Każdy odznacza się swym niepowtarzalnym charakterem oraz odznaką. To ona informuje nas o tym, w czym się specjalizuje dany piesek, co jest jego najmocniejszą stroną. Wprawdzie niektóre są nieco niezdarne, ale i tak działają wyjątkowo sprawnie.

Przywództwo nad całą grupą dzierży Ryder, czyl zaledwie 10-letni chłopiec. Ktoś by pomyślał, że to jeszcze mały chłopczyk, który niewiele wie i potrafi. Ale to nieprawda, jest nad wyraz dojrzały i odpowiedzialny. Zwykle przebywa w obserwatorium, skąd śledzi okolicę. Gdy widzi coś niepokojącego, natychmiast bije na alarm. Wtedy zespół rusza, by wykonać misję.

Wśród piesków największym autorytetem cieszy się szczeniak-policjant o imieniu Chase. Odziany jest w policyjny uniform. Porusza się solidnym pojazdem, który po zakończonej sukcesem operacji zamienia się… w przytulną budę. Pamiętajmy, mimo swoich zdolności zwierzątka te pozostają pieskami, zresztą bardzo jeszcze młodymi.

Figurki Psi Patrol

Figurki postacie z bajki Psi Patrol, które oferuje nam producent Spin Master, wyglądają jak bajkowe postaci. Zostały bardzo dobrze odwzorowane. Towarzyszą im pojazdy, które dobrze znamy z serialu animowanego. Szeroki repertuar maszyn umożliwia szczeniakom interweniować na ziemi, wodzie i powietrzu. Poduszkowiec mknie z prędkością torpedy, a deska surfingowa pozwala ślizgać się po falach. Duże wrażenie robi statek patrolowiec. Jest wielofunkcyjny. Gdy trzeba, śmiga po drodze, w innym przypadku pruje morskie fale.

Pieski są bardzo utalentowane, każdy sprawdza się w różnych sytuacjach, nawet tych, jak można by sądzić, najtrudniejszych.

Co ważne, Psi Patrol pomaga każdemu, nie robiąc żadnych wyjątków. Długo by wymieniać listę wdzięcznych stworzeń. Znajdują się na niej także kotki, nie pomijając i kociego złodziejaszka. Udało się uratować i tak duże zwierzę jak słoń – kto by pomyślał!

Maluch przy okazji pasjonującej zabawy uczy się, czym jest odpowiedzialność za inne istoty.