Urocze lalki hiszpańskie

0
Urocze lalki hiszpańskie

Szukasz ciekawej i bezpiecznej zabawki dla swojej małej córeczki? Takiej, w której naprawdę się zakocha i będzie spędzać z nią całe dnie? Wybierz jedną z hiszpańskich lalek, które podbijają świat.

Firmy Paola Reina i Antonio Juan wyspecjalizowały się w produkcji wspaniałych zabawek, które do złudzenia przypominają niemowlęta i małe dzieci. Zrobione są z mięciutkiego winylu, a precyzja wykonania i odtworzenie najdrobniejszych szczegółów wyglądu bobasów przyprawia o zawrót głowy. Mając takie lale nawet dorośli z chęcią wrócą do czasów dzieciństwa i będą bawić się razem z dzieckiem.

Bobasy do utulenia

Hiszpańskie lale wyglądają jak prawdziwe noworodki i niemowlaki. Winyl, z którego zostały zrobione, jest miękki, miły, pachnie słodką wanilią, a w dotyku przypomina delikatną, niemowlęcą skórę. Pozwala też na idealne odtworzenie dziecięcej anatomii, tych wszystkich fałdek i dołeczków na rączkach i stopach. Lale ubrane są w niemowlęce śpioszki, które można zdejmować, czasem w wyprawkach mają dodatkowe komplety ubranek albo miękkie poduszki.

Mistrzowsko wykonane i absolutnie niepowtarzalne lalki hiszpańskie znajdziemy między innymi w ofercie sklepu Zabawki Bilbo. Każdy z bobasów ma inny kształt buzi i cechy tylko jemu właściwe, zupełnie jak u prawdziwego niemowlęcia. Jest tak dlatego, że lale te nie mają nic wspólnego z masówką, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni. Zabawki takie jak lalki Antonio Juan i Paola Reina powstają w manufakturach i rodzinnych firmach, gdzie z wielką starannością odtwarza się ciało maleństwa, dbając o każdy najdrobniejszy szczegół. Wykonana z taką pieczołowitością lalka naprawdę robi wrażenie. Natychmiast wyzwala w dzieciach (ale i w dorosłych) impuls opiekuńczości i pragnienie utulenia bobasa.  

Trochę starsze damy

Oprócz słodkich bobasów hiszpańscy producenci oferują też odrobinę starsze, kilkuletnie damy. Przykładem mogą być tu wykonane są z równą precyzją, także z winylu lalki Paola Reina. Lale tej hiszpańskiej firmy mają wspaniałe włosy, które można czesać i układać, oraz pięknie zaprojektowane ubrania, które można zmieniać. W szafie lalek znajdują się nie tylko codzienne, dziecięce ubranka – małą damę można przebrać w balową suknię, sukieneczkę komunijną albo wystylizować na artystkę-malarkę ze wszystkimi właściwymi jej atrybutami. Stroje są urzekające – starannie uszyte w autorskich pracowniach należących do producentów. 

Podobnie jak o wygląd swoich zabawek, hiszpańskie firmy zabawkarskie dbają w równym stopniu o bezpieczeństwo bawiących się nią dzieci. Przyjazność i ciepło tych lalek nie mają sobie równych. Dzieci na pewno to docenią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here