Wózek sportowy – dla tych, którzy lubią żyć aktywnie

0

W ostatnich latach wyraźnie wzrosło zainteresowanie sportem i aktywnym trybem życia. Polacy mają coraz większą świadomość na temat chorób cywilizacyjnych i starają się przed nimi skutecznie chronić. Zamiłowanie do aktywności fizycznej i strach przed zupełną zmianą życia jest jednym z powodów, które utrudnia kobietom podjęcie decyzji o dziecku. Tymczasem pojawienie się maluszka nie przeszkadza w realizowaniu swoich sportowych pasji. Możesz bowiem wybrać wózek sportowy dla swojego dziecka. 

Bądź przykładem dla swojego dziecka 

Nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości – aktywny tryb życia jest jedynym właściwym. Na szczęście coraz więcej współczesnych rodziców chce swoją pasję przekazać swoim dzieciom, zabierając je na wycieczki czy uprawiając z nimi sport od najmłodszych lat. Aby tego dokonać, najlepiej być dla nich przykładem. TFK wózek spacerowy zdecydowanie ułatwia to zadanie.

Wózki sportowe dla dzieci sprawiają, że każdy może stać się dobrym przykładem dla swoich maluchów. Zdecydować się na niego może bowiem każdy, nie tylko ci, którzy do tej pory żyli wyjątkowo aktywnie. Niech twoje dziecko stanie się dla ciebie motywacją do zmiany życia na lepsze! Wykorzystaj ten moment i razem z maluchem poznawaj świat sportu. 

Dlaczego warto mieć wózek sportowy?

Chociaż większość z nas jest przekonana, że wózek sportowy to wózek do biegania, jesteśmy w sporym błędzie. Jego zadaniem jest przede wszystkim ułatwienie poruszania się z dzieckiem po zróżnicowanym terenie. Od ciebie zależy, jak go wykorzystać. Wózek TFK może być okazją do rozkochania się w długich wędrówkach czy joggingu, ale sprawdzi się również podczas codziennych spacerów po parku.

Co daje naprawdę dobry wózek sportowy? Wyróżnia się przede wszystkim charakterystyczną dla siebie wytrzymałością i gwarantuje niebywały komfort twojemu dziecku. Jest zatem odpowiedzią na potrzeby zdecydowanej większości rodzin. Wózki sportowe dla dzieci mają mocną ramę, dużą rozkładaną budkę i regulowane oparcie. Wykonane są z dobrej jakości wodoodpornych materiałów. Większość modeli ma także pojemne kosze na zakupy, co jest niebywale praktyczne. Wyróżniają się również dużym maksymalnym obciążeniem – często przekraczającym nawet 30 kg.

Warto podkreślić, że wózek sportowy jest wyposażony w skrętne przednie koło. Dzięki niemu bardzo łatwo przemieszczać się po mieście, ale i po szutrowych drogach za miastem. Gdy jednak chcemy wykorzystać ten sam wózek do biegania, przednie koło należy zablokować do pozycji na wprost. W ten sposób zapewniamy sobie bezpieczne i komfortowe uprawianie joggingu. Ulepszone zawieszenie sprawia, że jest dużo bardziej wytrzymały od klasycznych modeli. Amortyzacja gwarantuje wygodę przewożonego w nim dziecka. Mało kto zdaje sobie sprawę, że wózek TFK składa się do niewielkich rozmiarów – nie zajmuje więc dużo miejsca nawet w mieszkaniu.

Wózki do biegania z dziećmi, ze względu na swoje podstawowe przeznaczenie oznaczające korzystanie z nich w różnych warunkach, wyróżniają się dużą budkę z ochronnym filtrem UV. Posiadają też sporo kieszonek, w których zmieścisz podstawowe rzeczy. To bardzo wygodne zarówno podczas joggingu, jak i w czasie codziennego spaceru.

Najważniejsze jest jednak to, że wózek sportowy jest naprawdę bezpieczny. Ze względu na swoje podstawowe przeznaczenie, w szczególny sposób chroni dziecko przed ewentualnym wypadnięciem. Posiada więc pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i dodatkowy hamulec ręczny

Do biegania i na co dzień

Oczywiście, wózki sportowe dla dzieci służą przede wszystkim wygodnym treningom. Jednocześnie jednak pozostają doskonałym rozwiązaniem na co dzień, zwłaszcza dla rodzin żyjących aktywnie i lubiących podróże za miasto. Okazuje się również, że mogą korzystać z nich rodzice bliźniąt. Dla nich dostępny jest bowiem wózek bliźniaczy TFK, który w czasie treningu gwarantuje wygodę dwójce dzieci. Obie wersje będą służyły przez kilka lat, więc aktywne życie rodzin nie skończy się już po kilku miesiącach. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się życiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here