Poznaj atuty fotelika dziecięcego

0
Poznaj atuty fotelika dziecięcego

Dużo podróżujesz ze swoim dzieckiem? Samochód to w ówczesnych czasach niezbędny środek transportu zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Każdy rodzic dba o to, aby jego pociecha odczuwała radość i przyjemność z jazdy. Jednak jak połączyć bezpieczeństwo, komfort oraz interesujący wygląd, a dodatkowo nie wydać dużej sumy pieniędzy? Odpowiedź na to pytanie rozwiązuje linia fotelików Cybex Pallas, producent oferuje wszystkie najważniejsze funkcje, wygodę a dodatkowo modny i nowoczesny wygląd.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Fotelik został stworzony z myślą o dzieciach od 9 miesiąca do 12 roku roku życia o wadze pomiędzy 9-36 kg. Posiada on specjalną osłonę tułowia zabezpieczające dziecko podczas zderzenia, przypomina on wyglądem wypełnioną powietrzem poduszkę, zmniejszającą ryzyko uszkodzeń w przypadku wypadku – jednocześnie nie krępuje ruchów dziecka. Warto zwrócić uwagę na materiał wykonania, elastyczna struktura sprawia, że fotelik pochłania siłę uderzenia, a jego skorupa absorbuję energię – sprawia to, że maluch jest bezpieczniejszy niż typowych fotelikach samochodowych. Nie można nie wspomnieć, że fotelik rośnie razem z dzieckiem w związku z tym jeden model służył będzie przez najbliższe lata. Inwestycja na bardzo długo. Cybex Pallas przeszedł wszystkie niezbędne atesty możemy więc mieć pewność, że produkt nas nie zawiedzie.

Wygoda i estetyka

Co sprawia, że Cybex Pallas jest tak wyróżniającym się produktem na rynku? Na pewno poza bezpieczeństwem jego unikatowy wygląd, który zapewni maluchom wygodną i komfortową podróż. Producent zadbał o wszelkie niezbędne ulepszenia w związku z czym bez problemu możemy wyregulować oparcie, dopasować zagłówek wyposażony w specjalny system z łatwością zmieniając ułożenie fotelika. Dodatkiem jest system wentylacji, który pomoże w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała małego pasażera. Gwarantuje to pełen komfort termiczny w upalne dni. Tapicerkę bez problemu można prać w pralce, funkcjonalność i dobry wygląd w jednym. Foteliki występują w różnorodnych kolorach, dlatego na pewno każdy znajdzie jakiś dla siebie, w ulubionym kolorze swojego dziecka.

Gwarancja jakości i używalności

Producent zaznacza, że fotelik służył będzie naszemu dziecku do momentu aż dorośnie nawet do 11 lat! W związku z tym gwarantuje 3 letnią gwarancję na wszelkie uszkodzenia i zniszczenia.

Foteliki Cybex Pallas to świetny pomysł na inwestycję w bezpieczeństwo i swobodę podczas jazdy. Łączy w sobie kilkukrotne korzyści – wygodę, bezpieczeństwo i komfort dla naszego malucha oraz spokój rodzica, który nie martwi się o to, czy dziecku nic nie stanie się w razie wypadku oraz czy jest mu wygodnie. Jest to bez wątpienia bezkonkurencyjny produkt na obecnym rynku, w internecie można spotkać się z filmami, które pokazują pozytywy fotelika, ale najlepiej przekonać się osobiście o plusach jakie oferuje nam producent.