Jakie zabawki warto kupić dziecku na święta?

0
Jakie zabawki warto kupić dziecku na święta?

Wybór prezentu na święta dla dziecka to nie lada wyzwanie. Spełnienie dziecięcych marzeń to wyzwanie, przed którym staje niejeden rodzic, dziadek lub przyjaciel rodziny. Gdzie szukać inspiracji? Najlepiej wśród dziecięcych ulubieńców, bajkowych bohaterów, z którymi się utożsamiają. Takie rozwiązanie jest szczególnie cenne w przypadku młodszych dzieci, którym nie sposób kupić zaawansowanych gier edukacyjnych czy podobnych im zabawek.

Królik Bing – kto to?

Laleczki LOL Surprise – co to za zabawki?

Zabawki Moji Pops – stwórz świat dla swoich bohaterów

Królik Bing – kto to?

Królik Bing to jeden z dziecięcych ulubieńców. Prawdziwym hitem okazały się bajki o przygodach sympatycznych zwierzaków, z którymi świat poznaje 3-letni przedszkolak. Bajka najpierw pojawiła nie w Wielkiej Brytanii, teraz podbija cały świat. Figurki Królik Bing z pewnością wywołają uśmiech na twarzy niejednego dziecka. Co ważne, są one symbolem bajek tryskających humorem, promujących przyjaźń. Ich bohaterowie wspólnie odkrywają kolejne tajemnice, uczą się nowych umiejętności. Bajki mają charakter edukacyjny – promują przyjaźń, uczą rozwiązywania problemów. Podarowanie dziecku na święta zabawki Królik Bing może okazać się strzałem w 10! Mały przyjaciel znajdzie swoje miejsce w dziecięcej sypialni, będzie towarzyszem codziennych zabaw. Możesz zadbać jednak także o to, aby nasz bohater nie był sam. Do kupienia są całe zestawy z postaciami z bajki Królik Bing. W takim otoczeniu dziecko może się bawić długie godziny. Ty zaś będziesz pewien, że prezent spełnił pokładane w nim nadzieje. Co ważne, figurki wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakości, więc możesz być spokojny – posłużą dziecku naprawdę długo. 

Laleczki LOL Surprise – co to za zabawki?

LOL Surprise to niewątpliwie jedne z najbardziej pożądanych zabawek na świecie. Stworzył je Isaac Larian, a inspiracją były jego własne dzieci. Od lat zabawki LOL przyciągają uwagę dzieciaków, pojawiają się w bardzo dużych kontekstach, często można je spotkać w reklamach. Wyjątkowość tych zabawek nie mija z czasem. Zabawa nimi pozwala rodzicom budować więzi i relacje z maluchami, a przy tym świetnie się bawić. Laleczki LOL zawsze stanowią pewną zagadkę. Pierwsza ekscytacja pojawia się więc już przy odkrywaniu zawartości opakowania. Co ważne, zabawki zostały zaprojektowane, by pobudzać wyobraźnię. Ten świat odkrywa się krok po kroku, do samego końca, co wpływa na rosnące zainteresowanie dziecka. Tutaj cała tajemnica nie kończy się w momencie otwarcia pudełka. Tutaj ona się właściwie dopiero rozpoczyna. Nic więc dziwnego, że LOL Surprise lalki wywołują efekt WOW! Laleczki są dostępne w wielu opakowaniach, licznych wzorach, kolorach i konfiguracjach, są pełne zaskakujących funkcji, które dziecko odkrywa w trakcie zabawy.

Zabawki Moji Pops – stwórz świat dla swoich bohaterów

Moji Pops to zabawki, które przyciągają uwagę niejednego dziecka. To wyjątkowe, urocze i jedyne w swoim rodzaju zabawki, które towarzyszą dzieciom w różnym wieku. Zawsze wzbudzają radość. Figurki przypominają ludzi, są tak zaprojektowane, aby z ich wyglądu można było się domyślić, w jakim nastroju jest dany bohater lub na co ma ochotę. To odkrywanie, przewidywanie sprawia, że dziecko wyjątkowo szybko angażuje się w zabawę. Dziecko zostaje zachęcone do budowy świata, w którym jego nowi przyjaciele będą szczęśliwi. Możesz kupić nie tylko same figurki, ale i specjalne akcesoria. Dzięki temu rozwiązaniu świat bohaterów Moje Pops można rozbudowywać w nieskończoność, jednocześnie cały czas pobudzając kreatywność dziecka. Niejedna dziewczynka marzy, aby mieć taki zestaw.