Praktyczne prezenty na chrzest – top 3 uniwersalne pamiątki chrztu!

0
Praktyczne prezenty na chrzest - top 3 uniwersalne pamiątki chrztu!

Wybieranie odpowiedniego prezentu na chrzest to często nie lada wyzwanie. Chcemy, aby pamiątka przypadła do gustu rodzicom i dorastającemu dziecku. Dodatkowo, ważne aby prezent na chrzest był piękną pamiątką na długie lata – warto połączyć pamiątkowy i praktyczny charakter, dzięki czemu z pewnością zachwycisz rodziców i przybyłych na uroczystość gości. Poniżej przedstawiamy pomysły na uniwersalne, praktyczne prezenty na chrzest, spośród których z pewnością wybierzesz odpowiedni upominek dla maluszka.

Personalizowana Biblia

Pismo Święte jest jednym z filarów chrześcijaństwa – ta ważna księga powinna być obowiązkową lekturą każdego Katolika. Warto, aby dorastające dziecko miało kontakt z Biblią jak najwcześniej – dzięki temu czytanie jej w przyszłości będzie przychodziło mu dużo łatwiej. 

Biblie dla dzieci są edytowane z myślą o młodych czytelnikach. Ich przystępny język, duże litery i piękne ilustracje sprawiają, że z pewnością zainteresują maluszka i sprawi, że będzie po nią sięgać podczas stawiania pierwszych kroków w nauce czytania. Biblie dla dzieci stały się bardzo popularne, dzięki czemu z pewnością znajdą państwo odpowiednie Pismo Święte dla dzieci – sklep z prezentami na chrzciny alechrzest.pl ma je w swoim asortymencie.

Dodatkowo, ważnym elementem biblii na chrzest jest okładka – warto postawić na personalizowaną okładkę, dzięki której prezent nabierze wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru.Świetnym pomysłem jest zdjęcie dziecka na okładce, imię i data i miejsce chrztu – taki projekt będzie stanowił uroczy prezent, który z pewnością zachwyci przybyłych na uroczystość gości i młodych rodziców.

Ramka na zdjęcie i album z grawerem

Innym, ciekawym pomysłem na prezent na chrzest są upominki ze zdjęciem maluszka. Ramki na zdjęcie, albumy, czy obrazy na płótnie z metryczką to urocze i niepowtarzalne pamiątki, które znakomicie łączą pamiątkowy charakter prezentu z piękny wyglądem, dzięki czemu prezent będzie estetyczną ozdobą wnętrza, a w szczególności pokoju dziecięcego. Oprócz umieszczenia zdjęć maluszka, warto nanieść na ramkę lub album indywidualny grawerunek, który dodatkowo podkreśli niepowtarzalny charakter upominku. Prosty i intuicyjny edytor jaki oferuje sklep z prezentami na chrzciny alechrzest.pl pozwoli państwu z łatwością stworzyć swój projekt.

Indywidualna skarbonka

Skarbonka jest świetnym pomysłem na prezent dla dziecka – dzięki niej rodzice mogą od najmłodszych lat uczyć dziecko przedsiębiorczości i oszczędzania, dzięki czemu w przyszłości młody człowiek będzie potrafił odpowiednio gospodarować swoimi finansami. Piękne, dziecięce skarbonki ozdobione delikatnymi motywami z pewnością przypadną dzieciom do gustu i sprawią, że oszczędzanie będzie im sprawiać prawdziwą radochę.

Wybierając skarbonkę na chrzest dla chłopca i dziewczynki warto postawić na delikatne, pastelowe kolory. Dodatkowo, podobnie jak w przypadku innych prezentów, świetnym pomysłem będzie umieszczenie na skarbonce personalizowanego grawerunku, który sprawi, że będzie on wyjątkowym i niepowtarzalnym prezentem.

Jeżeli szukasz więcej pomysłów na piękne, indywidualne prezenty dla dzieci odwiedź sklep z prezentami na chrzciny https://alechrzest.pl/