Nintendo Switch pod choinkę – dobry pomysł dla dziecka?

0
Nintendo Switch pod choinkę – dobry pomysł dla dziecka.

Wiele osób z pewnością zadaje sobie pytanie – czy warto kupić Nintendo Switch dziecku pod choinkę? Poszukiwanie idealnego prezentu dla chłopca czy dziewczynki nie należy do prostych zadań. W naszym artykule postaramy się jednak Was przekonać, że nowa konsola od Nintendo może się okazać strzałem w 10!

Uniwersalne urządzenie

 

Nie da się ukryć, że Nintendo Switch to w swej klasie obecnie najbardziej innowacyjne urządzenie na rynku. Japończycy postanowili bowiem wskrzesić umierający rynek konsol mobilnych i sztuka ta udała im się wręcz z nawiązką. Nie tylko otrzymać można rewelacyjne urządzenie przypominające nieco tablet, lecz także okazję do innych form rozrywki. Największą innowacją jest z pewnością potrójny system rozgrywki. Otóż Switch może być używany nie tylko mobilnie, lecz również będąc podpiętym pod telewizor jak i w wersji stolikowej.

 

W przypadku pierwszej opcji dziecko może grać w ulubione gry w łóżku, na kanapie, w drodze do szkoły, na wakacjach, gdziekolwiek tylko zechce. Bateria starcza w tym wypadku na ponad 6 godzin zabawy. Można również dzięki specjalnej podpórce oprzeć konsolę na stoliku, biurku i sterować nią za pomocą padów. Jednak tym, co zainteresuje i samych rodziców, jest tryb TV. Dzięki specjalnej bazie możecie podłączyć konsolę do telewizora i wykorzystywać ją na tej samej zasadzie, co PS4 czy Xbox One. W ten oto sposób można wspólnie czerpać z dzieckiem radość z Nintendo Switch.

 

Gry na wyłączność/Powrót nostalgii

 

Switch obok popularnych gier jak FIFA, Minecraft, to przede wszystkim wiele wyjątkowych tytułów na wyłączność, które znajdziemy tylko na platformie Nintendo. Japońska firma w szczególności dba o młodszych graczy, dlatego też w jej ofercie można znaleźć mnóstwo pozycji dla najmłodszych. To między innymi: Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey, Pokemon: Let’s Go, Pikachu!, Splatoon 2, The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Na rynku ponadto niedawno pojawiła się specjalna kolekcja SEGA Mega Drive Classics. Jest to zestaw klasycznych gier SEGA z konsol Mega Drive i Genesis. Znajduje się na nim ponad 50 tytułów jak Sonic, Streets of Rage 2, Phantasy Star. To świetna okazja dla Was do nostalgii, powrotu do lat 90., jak i pokazania dziecku, co było na topie wiele lat temu.

 

Kontrola rodzicielska

 

Rodzice dzięki rozwiązaniom od Nintendo mogą o wiele skuteczniej kontrolować aktywność dziecka na konsoli. Specjalna aplikacja na telefon daje możliwość zdalnej obsługi urządzenia. Przede wszystkim każdego miesiąca otrzymywać będziecie raport o poczynaniach dziecka: ile czasu spędziło na graniu, jakie są najchętniej wybierane przez nie gry. To jednak nie wszystko, gdyż dzięki opcjom blokady można zabronić grać dziecku w produkcje oznaczone wyższą grupą wiekową. Wielu osobom z pewnością spodoba się opcja wyboru czasu gry na każdy dzień. Można się zdecydować zarówno na powiadomienie na ekranie o końcu wyznaczonego czasu jak i również na automatyczne uśpienie konsoli. W ten oto sposób najmłodsi nie będą spędzać całego wolnego czasu wyłącznie na Nintendo Switch.

 

Nintendo Labo i akcesoria

 

Mamy nadzieję, że niektórym osobom odpowiedzieliśmy na pytanie – czy warto kupić Nintendo Switch dziecku na gwiazdkę? Nowa konsola może się okazać również poniekąd bazą pod kolejne prezenty dla dziecka na urodziny, imieniny i inne okazje. Japońska firma wypuściła na rynek wiele ciekawych akcesoriów, jak choćby ciekawe kontrolery, etui, pokrowce z ulubionymi postaciami z gier. Dziecku do gustu z pewnością przypadnie Nintendo Labo. Jest to zestaw kartonowych elementów, które w zależności od wersji mogą zamieniać urządzenie w pojazd, motocykl, domek dla zwierząt, pianino, a także sprawiać, że dziecko pełnić będzie rolę robota!

 

Switch to idealny prezent dla dziecka, który przy okazji może się okazać świetnym rozwiązaniem dla całej rodziny. Dlatego warto już dziś zastanowić się nad takim wyborem na święta.

 

Jeżeli Nintendo Switch okaże się pod choinkę strzałem w 10, to może się ono stać poniekąd bazą pod kolejne prezenty dla dziecka na urodziny, imieniny i inne okazje. Japońska firma wypuściła na rynek wiele ciekawych akcesoriów, jak choćby ciekawe kontrolery, etui, pokrowce z ulubionymi postaciami z gier. Dziecku do gustu z pewnością przypadnie Nintendo Labo. Jest to zestaw kartonowych elementów, które w zależności od wersji mogą zamieniać urządzenie w pojazd, motocykl, domek dla zwierząt, pianino, a także sprawiać, że dziecko pełnić będzie rolę robota!

 

Switch to idealny prezent dla dziecka, który przy okazji może się okazać świetnym rozwiązaniem dla całej rodziny. Dlatego warto już dziś zastanowić się nad takim wyborem na święta.