Bajkowy klimat Lego Friends

0
Bajkowy klimat Lego Friends

Nie ulega wątpliwości, że klocki Lego są fenomenem na skalę światową. Niezależnie od zmieniającej się mody i obyczajów, wciąż od kilku pokoleń są one marzeniem każdego dziecka. Zestawy Lego Friends to międzynarodowy hit kierowany zwłaszcza do dziewczynek w różnym wieku, które pokochały serię za jej niepowtarzalny, cudowny klimat rodem z kolorowego filmu animowanego.

Klocki Lego Friends cieszą się bardzo dużą popularnością. Ponieważ produkty z serii są niezwykle zróżnicowane tematycznie, trafiają do szerokiego grona odbiorców. Dziewczynki posiadające w swojej kolekcji klocki Lego Friends mogą wcielać się w przeróżne role i odwiedzać niemal wszystkie miejsca, jakie tylko sobie wymarzą. Wśród nich pojawia się stadion sportowy, centrum handlowe, park, sklepy, kurort wypoczynkowy, restauracja, pizzeria, kawiarnia, centrum zoologiczne, warsztat i myjnia samochodowa, plac zabaw i wiele, wiele innych. Pomiędzy poszczególnymi miejscami dziewczynki mogą przemieszczać się za pośrednictwem licznych pojazdów – furgonetki, samolotu, samochodu kempingowego, katamaranu czy też terenówki. Fanki sportów zimowych mają szansę spędzić aktywnie czas, jeżdżąc na łyżwach i nartach bądź spacerując po ośnieżonych okolicach górskiej chaty. Te natomiast, które bardziej cenią sobie letni wypoczynek, mogą oddać się surfowaniu, pływaniu motorówką bądź beztroskiemu plażowaniu. Możliwości spędzania czasu w Heartlake – fikcyjnym, urokliwym miasteczku – jest tak wiele, że nietrudno o prawdziwy zawrót głowy!

lego

Bohaterki serii klocków Lego Friends to pięć sympatycznych dziewczynek, które są zawsze chętne do wspólnej zabawy ze swoimi rówieśniczkami z realnego świata. Mieszkanki Heartlake są zupełnie różne. Mia uwielbia przygody oraz zabawy na świeżym powietrzu. Jej wielką pasją są zwierzęta, z którymi dogaduje się nawet lepiej niż z ludźmi. Andrea to natomiast artystyczna, wyjątkowo rozśpiewana dusza, która z uporem dąży do realizacji swoich marzeń o sławie i karierze na scenie. Stephanie bardziej niż cokolwiek innego ceni sport i zdrowy tryb życia. Jej przyjaciółki doskonale zdają sobie sprawę, że trudno jest jej usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż przez krótką chwilę! Emma to pasjonatka piękna i sztuki. Posiada wiele talentów – pięknie rysuje, maluje i robi cudowne zdjęcia, na których uwiecznia wspaniałe, choć ulotne chwile. Ostatnia z przyjaciółek, Olivia, to urodzona pani naukowiec. Dziewczyna interesuje się mechaniką oraz konstrukcją wynalazków. Z pewnością odkryje w przyszłości nowy, innowacyjny gadżet, który odmieni życie mieszkańców Heartlake!

Pięć przyjaciółek zaprasza do zabawy wszystkie dziewczynki, które są takie jak one – albo zupełnie inne! W Heartlake jest bowiem miejsce dla wszystkich, niezależnie od charakteru, temperamentu czy uprawianego hobby. W tym urokliwym, malowniczym miasteczku niezwykle łatwo się zakochać ze względu na niesamowity koloryt oraz ciepło, jakie można tam odnaleźć. Przekonały się już o tym tysiące dziewczynek z całego świata, zarówno dzięki zabawkom Lego Friends, jak również minifilmom oraz serialowi internetowemu inspirowanemu serią!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here