Nosidełko dla noworodka BeSafe – co to takiego?

0

Nie da się ukryć, że współcześni rodzice zupełnie inaczej podchodzą do kwestii opieki nad dziećmi niż poprzednie pokolenia. Bez wahania sięgają po produkty, które ułatwiają ich codzienne życie i sprawiają, że posiadanie maluchów staje się prawdziwą przyjemnością. Producenci dobrze znają ich oczekiwania i potrzeby, dlatego stale proponują coraz ciekawsze rozwiązania będące na nie odpowiedzią. Pionierem w dbałości o komfort młodych rodzin jest skandynawska marka BeSafe, która tym razem zaprezentowała nosidełko dla noworodka, które ułatwia przeniesienie śpiącego dziecka między samochodem a domem.

Niezależnie od tego, czy na świat przychodzi twoje pierwsze, czy kolejne dziecko, twój świat zawsze odrobinę się zmieni. Konieczna będzie reorganizacja priorytetów i nowe podejście do logistyki każdego dnia – a wszystko to z perspektywą na kilka lub kilkanaście następnych lat. Szczególnie kłopotliwe okazuje się pierwsze kilka miesięcy, gdy dopiero “uczysz się swojego dziecka”. To bardzo rozsądne, by w tym czasie sięgać po sprawdzone artykuły, które ułatwią odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Jednym z nich jest nosidło dla niemowlaka BeSafe, które pozwala na jego bezpieczne przenoszenie pomiędzy autem a domem czy wózkiem. Maluch może dokończyć swoją drzemkę, a rodzice cieszą się chwilą ciszy i spokoju.

Nosidło Izi Transfer – podstawowe informacje

Nowe nosidło dla noworodka powstało po to, by bez problemu przenosić śpiące dziecko pomiędzy samochodem a domem. Dzięki niemu maluch się nie budzi, a więc nie jest stawiany w sytuacji, której się boi i wybucha płaczem. Oznacza to więc również spokój rodzica. Warto podkreślić, że nosidełko dla niemowlaka jest zaprojektowane z myślą o dzieciach od 1. dnia życia aż do 6. miesiąca (maksymalna waga to ok. 9 kg). Co istotne, zaproponowany przez skandynawską markę model Izi Transfer to jedyny dostępny obecnie produkt, który pozwala zachować naturalną krzywiznę ciała takiego maluszka.

Niewątpliwą korzyścią, którą daje nosidełko do noszenia dziecka Izi Transfer, jest wygoda rodzica. W pierwszych miesiącach życia maluszek zapada w sen w najmniej oczekiwanych momentach, a każde nagłe wyrwanie go ze snu wiąże się z dużym płaczem. Tymczasem ten produkt pozwala sprawnie i bezpiecznie przetransportować niemowlę z fotelika dokądkolwiek chcesz – do łóżka, wózka, kojca czy na matę. Producent zadbał o jego projekt, by nie kolidowało z wewnętrzną uprzężą fotelika samochodowego. Nosidełko dla noworodka nie utrudnia więc zapinania pasów.

Materiały, z których zostało wykonane nosidło Izi Transfer, są lekkie i oddychające. To sprawia, że można z powodzeniem używać go przez cały rok, niezależnie od temperatury na zewnątrz. Stanowi połączenie TENCELU, siatki, lnu i bawełny – jest więc bardzo wygodne i bezpieczne jednocześnie. Zapewnia przewiewność, ale jest również bardzo mocne. Komfortowym i funkcjonalnym dodatkiem jest wytrzymały i elastyczny uchwyt, dzięki któremu łatwiej jest je przenosić.

Warto podkreślić, że nosidełko dla noworodka zostało zaprojektowane w porozumieniu z doświadczonymi fizjoterapeutami dziecięcymi. Skandynawski producent oparł się na ich wiedzy, by ostatecznie wprowadzony na rynek produkt w pełni dostosowywał się do naturalnej krzywizny kręgosłupa niemowlęcia. W projekcie przewidziana jest także dodatkowa ochrona znajdująca się w okolicach główki – to najwrażliwsza część ciała noworodka. Oprócz zabezpieczenia, zapewnia również efekt otulenia, który sprawia, że dziecko czuje się dobrze. Ma to ogromny wpływ na to, że jego sen jest nieprzerwany, mimo manewrów związanych z przenoszeniem z miejsca na miejsce.

Każdy rodzic powinien również wiedzieć, że nosidło Izi Transfer zostało poddane rygorystycznym testom. Producent chciał upewnić się, że jakość wykonania jest naprawdę wysoka. Potwierdza ją dobra ocena bezpieczeństwa Instytutu TÜV. Dzięki niej rodzice zyskali gwarancję, że kupowany przez nich produkt łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i najwyższą jakość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here